ROZPIS A VÝSLEDKY

 

Rozpis zápasov 1. časti skupiny B v 34. ročníku OHS v sezóne 2018/2019

 

Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
1.kolo
  27.10.2018     Zákamenné - voľno  
1 27.10.2018 18:45 Altis Oravská Polhora - Novoť 9:1 (3:0, 1:1, 5:0)
2 27.10.2018 18:30 OL Stará Bystrica - Mútne 3:3 (1:0, 2:2, 0:1)
3 27.10.2018 20:30 OL Oravská Lesná B - Oravské Veselé 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
2.kolo
  3.11.2018     voľno - Oravské Veselé  
4 3.11.2018 18:45 Altis Mútne - Oravská Lesná B 4:5 (3:2, 1:2, 0:1)
5 3.11.2018 18:30 OL Novoť - Stará Bystrica 1:6 (0:1, 1:2, 0:3)
6 3.11.2018 20:30 OL Zákamenné - Oravská Polhora 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
3.kolo
  10.11.2018     Oravská Polhora - voľno  
7 10.11.2018 18:30 OL Stará Bystrica - Zákamenné 2:6 (1:2, 0:3, 1:1)
8 10.11.2018 20:30 OL Oravská Lesná B - Novoť 7:5 (0:3, 3:0, 4:2)
9 10.11.2018 18:45 Altis Oravské Veselé - Mútne 6:7 (0:3, 3:1, 3:3)
4.kolo
  17.11.2018     voľno - Mútne  
10 9.12.2018 15:30 OL Novoť - Oravské Veselé 4:5 (3:1, 0:3, 1:1)
11 17.11.2018 20:30 OL Zákamenné - Oravská Lesná B 12:3 (2:0, 5:0, 5:3)
12 17.11.2018 18:45 Altis Oravská Polhora - Stará Bystrica 3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
5.kolo
  24.11.2018     Stará Bystrica - voľno  
13 24.11.2018 18:30 OL Oravská Lesná B - Oravská Polhora 2:6 (1:1, 1:2, 0:3)
14 24.11.2018 18:45 Altis Oravské Veselé - Zákamenné 2:11 (1:5, 0:2, 1:4)
15 24.11.2018 20:30 OL Mútne - Novoť 7:3 (2:1, 0:2, 5:0)
6.kolo
  1.12.2018     voľno - Novoť  
16 1.12.2018 18:30 OL Zákamenné - Mútne 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
17 1.12.2018 18:45 Altis Oravská Polhora - Oravská Veselé 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)
18 1.12.2018 20:30 OL Stará Bystrica - Oravská Lesná B 8:6 (3:2, 3:2, 2:2)
7.kolo
  8.12.2018     Oravská Lesná B - voľno  
19 8.12.2018 18:30 OL Oravská Veselé - Stará Bystrica 4:7 (1:2, 0:4, 3:1)
20 8.12.2018 18:45 Altis Mútne - Oravská Polhora 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
21 8.12.2018 20:30 OL Novoť - Zákamenné 2:8 (1:3, 1:4, 0:1)
8.kolo
  15.12.2018     voľno - Zákamenné  
22 15.12.2018 18:30 OL Novoť   Oravská Polhora 1:11 (0:1, 1:5, 0:5)
23 15.12.2018 20:30 OL Mútne - Stará Bystrica 2:2 (0:0, 1:1, 1:1)
24 15.12.2018 18:45 Altis Oravské Veselé - Oravská Lesná B 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
9.kolo
  22.12.2018     Oravské Veselé - voľno  
25 22.12.2018 18:30 OL Oravská Lesná B   Mútne 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
26 22.12.2018 20:30 OL Stará Bystrica - Novoť 12:8 (2:4, 6:3, 4:1)
27 22.12.2018 16:30 OL Oravská Polhora - Zákamenné 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)

 

Rozpis zápasov 2. časti skupiny B v 34. ročníku OHS v sezóne 2018/2019

Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
10.kolo
  5.1.2019     voľno - Oravská Polhora  
28 27.1.2019 15:00 OL Zákamenné - Stará Bystrica 6:7 (2:2, 1:1, 3:4)
29 27.1.2019 17:00 OL Novoť - Oravská Lesná B 2:10 (1:2, 1:1, 0:7)
30 27.1.2019 19:00 OL Mútne - Oravské Veselé 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
11.kolo
  12.1.2019     Mútne - voľno  
31 12.1.2019 18:45 Altis Oravské Veselé - Novoť 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
32 12.1.2019 18:30 OL Oravská Lesná B - Zákamenné 3:5 (3:1, 0:1, 0:3)
33 12.1.2019 20:30 OL Stará Bystrica - Oravská Polhora 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
12.kolo
  19.1.2019     voľno - Stará Bystrica  
34 19.1.2019 18:45 Altis Oravská Polhora - Oravská Lesná B 4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
35 19.1.2019 18:30 OL Zákamenné - Oravské Veselé 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
36 19.1.2019 20:30 OL Novoť - Mútne 2:15 (0:8, 2:3, 0:4)
13.kolo
  26.1.2019     Novoť - voľno  
37 26.1.2019 18:30 OL Mútne - Zákamenné 6:7 (2:3, 1:1, 3:3)
38 26.1.2019 06:00 Altis Oravská Veselé - Oravská Polhora 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
39 26.1.2019 20:30 OL Oravská Lesná B - Stará Bystrica 7:5 (3:0, 1:3, 3:2)
14.kolo
  2.2.2019     voľno - Oravská Lesná B  
40 2.2.2019 18:30 OL Stará Bystrica - Oravská Veselé 9:3 (4:2, 2:1, 3:0)
41 2.2.2019 19:45 Altis Oravská Polhora - Mútne 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)
42 2.2.2019 20:30 OL Zákamenné - Novoť 20:4 (5:1, 5:0, 10:3)
15.kolo
  9.2.2019     Zákamenné - voľno  
43 9.2.2019 18:45 Altis Oravská Polhora - Novoť 5:0, kont.
44 9.2.2019 18:30 OL Stará Bystrica - Mútne 3:7 (0:4, 2:0, 1:3)
45 9.2.2019 20:30 OL Oravská Lesná B - Oravské Veselé 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
16.kolo
  16.2.2019     voľno - Oravské Veselé  
46 16.2.2019 18:45 Altis Mútne - Oravská Lesná B 5:3 (2:1, 2:0, 1:2)
47 16.2.2019 18:30 OL Novoť - Stará Bystrica 0:9 (0:1, 0:3, 0:5)
48 17.2.2019 16:00 OL Zákamenné - Oravská Polhora 5:0, kont.
17.kolo
  23.2.2019     Oravská Polhora - voľno  
49 23.2.2019 18:30 OL Stará Bystrica - Zákamenné 4:6 (0:2, 1:2, 3:2)
50 23.2.2019 20:30 OL Oravská Lesná B - Novoť 7:4 (3:2, 2:0, 2:2)
51 23.2.2019 19:15 Altis Oravské Veselé - Mútne 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
18.kolo
  2.3.2019     voľno - Mútne  
52 2.3.2019 18:30 OL Novoť - Oravské Veselé 0:5, kont.
53 2.3.2019 20:30 OL Zákamenné - Oravská Lesná B 7:0 (1:0, 3:0, 3:0)
54 2.3.2019 18:45 Altis Oravská Polhora - Stará Bystrica 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
19.kolo
  9.3.2019     Stará Bystrica - voľno  
55 9.3.2019 18:30 OL Oravská Lesná B - Oravská Polhora 2:2 (1:1, 1:1, 0:0)
56 9.3.2019 18:45 Altis Oravské Veselé - Zákamenné 3:3 (1:1, 2:1, 0:1)
57 9.3.2019 20:30 OL Mútne - Novoť 8:3 (2:1, 3:1, 3:1)
20.kolo
  16.3.2019     voľno - Novoť  
58 16.3.2019 18:30 OL Zákamenné - Mútne 2:11 (0:1, 1:3, 1:7)
59 16.3.2019 18:45 Altis Oravská Polhora - Oravská Veselé 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
60 16.3.2019 20:30 OL Stará Bystrica - Oravská Lesná B 5:2 (3:2, 1:0, 1:0)
21.kolo
  23.3.2019     Oravská Lesná B - voľno  
61 23.3.2019 18:30 OL Oravská Veselé - Stará Bystrica 5:8 (2:2, 1:5, 2:1)
62 23.3.2019 17:00 Altis Mútne - Oravská Polhora 6:5 (1:1, 3:3, 2:1)
63 23.3.2019 20:30 OL Novoť - Zákamenné 3:13 (0:4, 1:4, 2:5)

 

0:3 (0:0, 0:1, 0:2)