ROZPIS A VÝSLEDKY

 

Rozpis zápasov 1. časti skupiny B v 35. ročníku OHS v sezóne 2019/2020

 

Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
1.kolo
1 17.11.2019 15:00 OL Novoť - Zákamenné 2:14 (1:3, 0:4, 1:7)
2 26.10.2019 18:45 Altis Oravské Veselé - Oravská Polhora 1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
3 26.10.2019 20:30 Altis Klin - Mútne 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
4 17.11.2019 17:00 OL Stará Bystrica - Oravská Lesná B 4:7 (0:3, 2:4, 2:0)
2.kolo
5 2.11.2019 18:30 OL Zákamenné - Oravská Lesná B 7:2 (1:0, 3:1, 3:1)
6 19.10.2019 18:45 Altis Mútne - Stará Bystrica 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
7 19.10.2019 20:30 Altis Oravská Polhora - Klin 3:5 (1:0, 1:3, 1:2)
8 2.11.2019 20:30 OL Novoť - Oravské Veselé 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
3.kolo
9 9.11.2019 18:45 Altis Oravské Veselé - Zákamenné 3:10 (2:3, 0:3, 1:4)
10 9.11.2019 20:30 Altis Klin - Novoť 10:0 (2:0, 3:0, 5:0)
11 9.11.2019 18:30 OL Stará Bystrica - Oravská Polhora 1:11 (1:3, 0:2, 0:6)
12 9.11.2019 20:30 OL Oravská Lesná B - Mútne 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
4.kolo
13 16.11.2019 18:30 OL Zákamenné - Mútne 6:5 (3:2, 1:1, 2:2)
14 16.11.2019 20:30 Altis Oravská Polhora - Oravská Lesná B 9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
15 16.11.2019 20:30 OL Novoť - Stará Bystrica 4:7 (2:4, 1:0, 1:3)
16 16.11.2019 18:45 Altis Oravské Veselé - Klin 0:6 (0:1, 0:2, 0:0)
5.kolo
17 1.12.2019 15:00 OL Klin - Zákamenné 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
18 23.11.2019 20:30 OL Stará Bystrica - Oravské Veselé 9:4 (5:1, 2:0, 2:3)
19 23.11.2019 18:30 OL Oravská Lesná B - Novoť 6:3 (3:1, 3:1, 0:1)
20 23.11.2019 18:45 Altis Mútne - Oravská Polhora 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
6.kolo
21 30.11.2019 18:30 OL Zákamenné - Oravská Polhora 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
22 30.11.2019 20:30 Altis Novoť - Mútne 4:7 (2:2, 2:4, 0:1)
23 30.11.2019 18:45 Altis Oravské Veselé - Oravská Lesná B 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
24 30.11.2019 20:30 OL Klin - Stará Bystrica 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
7.kolo
25 7.12.2019 20:30 OL Stará Bystrica - Zákamenné 3:7 (1:1, 1:2, 1:4)
26 7.12.2019 18:30 OL Oravská Lesná B - Klin 4:3 (0:2, 3:1, 1:0)
27 7.12.2019 18:45 Altis Mútne - Oravské Veselé 6:3 (2:0, 2:3, 2:0)
28 7.12.2019 20:30 Altis Oravská Polhora - Novoť 8:1 (1:1, 2:0, 5:0)
8.kolo
29 14.12.2019 18:30 OL Zákamenné - Novoť 11:4 (3:3, 4:0, 4:1)
30 14.12.2019 18:45 Altis Oravská Polhora - Oravské Veselé 5:3 (3:1, 1:1, 1:1)
31 14.12.2019 20:30 Altis Mútne - Klin 5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
32 14.12.2019 20:30 OL Oravská Lesná B - Stará Bystrica 1:1 (0:1, 1:0, 0:0)
9.kolo
33 21.12.2019 18:30 OL Oravská Lesná B - Zákamenné 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
34 21.12.2019 20:30 OL Stará Bystrica - Mútne 9:2 (1:0, 3:1, 5:1)
35 21.12.2019 14:30 OL Klin - Oravská Polhora 3:4 (0:3, 3:1, 0:0)
36 21.12.2019 16:30 OL Oravské Veselé - Novoť 3:7 (0:0, 2:2, 1:5)

 

Rozpis zápasov 2. časti skupiny B v 35. ročníku OHS v sezóne 2019/2020

 

0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
10.kolo
37 11.1.2020 18:30 OL Zákamenné - Oravské Veselé 4:2 (3:1, 0:0, 1:1)
38 11.1.2020 20:30 OL Novoť - Klin 2:10 (1:3, 1:2, 0:5)
39 11.1.2020 18:45 Altis Oravská Polhora - Stará Bystrica 4:5 (2:1, 1:2, 1:2)
40 11.1.2020 20:30 Altis Mútne - Oravská Lesná B 2:2 (1:0, 0:1, 1:1)
11.kolo
41 18.1.2020 18:30 Altis Mútne - Zákamenné 6:3 (2:0, 3:3, 1:0)
42 18.1.2020 18:30 OL Oravská Lesná B - Oravská Polhora 0:5 (0:2, 0:0, 0:3)
43 18.1.2020 20:30 OL Stará Bystrica - Novoť 12:3 (4:1, 3:1, 5:1)
44 18.1.2020 20:15 Altis Klin - Oravské Veselé 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
12.kolo
45 25.1.2020 20:30 OL Zákamenné - Klin 1:5 (0:0, 0:1, 1:4)
46 25.1.2020 18:45 Altis Oravské Veselé - Stará Bystrica 1:9 (0:3, 0:2, 1:4)
47 25.1.2020 18:30 OL Novoť - Oravská Lesná B 1:8 (0:2, 1:3, 0:3)
48 25.1.2020 20:30 Altis Oravská Polhora - Mútne 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
13.kolo
49 1.2.2020 18:30 Altis Oravská Polhora - Zákamenné 2:2 (1:1, 1:0, 0:1)
50 1.2.2020 20:15 Altis Mútne - Novoť 6:1 (4:0, 2:0, 0:1)
51 1.2.2020 18:30 OL Oravská Lesná B - Oravské Veselé 5:4 (2:2, 3:1, 0:1)
52 1.2.2020 20:30 OL Stará Bystrica - Klin 9:7 (5:3, 1:3, 3:1)
14.kolo
53 8.2.2020 18:30 OL Zákamenné - Stará Bystrica 7:7 (2:2, 1:3, 4:2)
54 8.2.2020 20:15 Altis Klin - Oravská Lesná B 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
55 8.2.2020 18:30 Altis Oravské Veselé - Mútne 3:6 (1:0, 0:1, 2:5)
56 8.2.2020 20:30 OL Novoť - Oravská Polhora 0:5 kont.
15.kolo
57 15.2.2020 18:30 OL Novoť - Zákamenné 3:13 (2:6, 1:3, 0:4)
58 15.2.2020 18:30 Altis Oravské Veselé - Oravská Polhora 3:5 (1:1, 0:3, 2:1)
59 15.2.2020 20:15 Altis Klin - Mútne 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
60 8.3.2020 15:00 OL Stará Bystrica - Oravská Lesná B  
16.kolo
61 22.2.2020 18:30 OL Zákamenné - Oravská Lesná B  
62 22.2.2020 18:30 Altis Mútne - Stará Bystrica  
63 22.2.2020 20:15 Altis Oravská Polhora - Klin  
64 22.2.2020 20:30 OL Novoť - Oravské Veselé  
17.kolo
65 29.2.2020 18:45 Altis Oravské Veselé - Zákamenné  
66 29.2.2020 20:30 Altis Klin - Novoť  
67 29.2.2020 20:30 OL Stará Bystrica - Oravská Polhora  
68 29.2.2020 18:30 OL Oravská Lesná B - Mútne  
18.kolo
69 7.3.2020 20:30 OL Zákamenné - Mútne  
70 7.3.2020 20:30 Altis Oravská Polhora - Oravská Lesná B  
71 7.3.2020 18:30 OL Novoť - Stará Bystrica  
72 7.3.2020 18:45 Altis Oravské Veselé - Klin  
19.kolo
73 14.3.2020 20:30 OL Klin - Zákamenné  
74 14.3.2020 18:45 Altis Stará Bystrica - Oravské Veselé  
75 14.3.2020 18:30 OL Oravská Lesná B - Novoť  
76 14.3.2020 20:30 Altis Mútne - Oravská Polhora  
20.kolo
77 21.3.2020 18:30 OL Zákamenné - Oravská Polhora  
78 21.3.2020 20:30 OL Novoť - Mútne  
79 21.3.2020 18:45 Altis Oravské Veselé - Oravská Lesná B  
80 21.3.2020 20:30 Altis Klin - Stará Bystrica  
21.kolo
81 28.3.2020 18:30 OL Stará Bystrica - Zákamenné  
82 28.3.2020 20:30 OL Oravská Lesná B - Klin  
83 28.3.2020 18:45 Altis Mútne - Oravské Veselé  
84 28.3.2020 20:30 Altis Oravská Polhora - Novoť