Štatistika a vyhodnotenie 39. ročníka OHS B v sezóne 2023/2024
22.03.2024 09:26
Prinášame Vám štatistiku a vyhodnotenie 39. ročníka OHS B v sezóne 2023/2024.
Uvedené...
Č.Z | DÁTUM | ČAS | MIESTO | DOMÁCI | HOSTIA | VÝSLEDOK | |
1. kolo | |||||||
1 | 22.10.2023 | 13:00 | DK | Trstená | - | Kláštor pod Znievom | 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) |
2 | 22.10.2023 | 14:45 | DK | Námestovo | - | Liptovská Lúžna | 8:5 (1:2, 4:2, 3:1) |
3 | 22.10.2023 | 16:30 | DK | Oravský Podzámok | - | Draci Dolný Kubín | 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) |
4 | 22.10.2023 | 18:15 | DK | Hviezda Dolný Kubín | - | Oravská Lesná A | 2:5 (1:1, 0:1, 1:3) |
5 | 22.10.2023 | 20:00 | DK | Pucov | - | Liesek | 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) |
2. kolo | |||||||
6 | 29.10.2023 | 15:00 | DK | Kláštor pod Znievom | - | Liesek | 4:4 (1:1, 2:1, 1:2) |
7 | 29.10.2023 | 17:00 | OL | Oravská Lesná A | - | Pucov | 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) |
8 | 29.10.2023 | 16:45 | DK | Draci Dolný Kubín | - | Hviezda Dolný Kubín | 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) |
9 | 29.10.2023 | 18:30 | DK | Liptovská Lúžna | - | Oravský Podzámok | 4:4 (1:2, 2:1, 1:1) |
10 | 29.10.2023 | 15:00 | OL | Trstená | - | Námestovo | 6:4 (3:0, 1:2, 2:2) |
3. kolo | |||||||
11 | 5.11.2023 | 15:00 | OL | Námestovo | - | Kláštor pod Znievom | 4:2 (0:0, 0:1, 4:1) |
12 | 5.11.2023 | 10:30 | DK | Oravský Podzámok | - | Trstená | 1:5 (1:0, 0:0, 0:5) |
13 | 5.11.2023 | 12:15 | DK | Hviezda Dolný Kubín | - | Liptovská Lúžna | 6:1 (2:1, 1:0, 3:0) |
14 | 5.11.2023 | 14:00 | DK | Pucov | - | Draci Dolný Kubín | 2:5 (1:3, 0:1, 1:2) |
15 | 5.11.2023 | 17:00 | OL | Liesek | - | Oravská Lesná A | 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) |
4. kolo | |||||||
16 | 12.11.2023 | 15:00 | DK | Kláštor pod Znievom | - | Oravská Lesná A | 6:7 (1:3, 3:2, 2:2) |
17 | 12.11.2023 | 16:45 | DK | Draci Dolný Kubín | - | Liesek | 4:4 (0:2, 2:1, 2:1) |
18 | 12.11.2023 | 18:30 | DK | Liptovská Lúžna | - | Pucov | 5:1 (1:1, 4:0, 0:0) |
19 | 12.11.2023 | 15:00 | OL | Trstená | - | Hviezda Dolný Kubín | 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) |
20 | 22.12.2023 | 19:30 | DK | Námestovo | - | Oravský Podzámok | 8:6 (3:3, 3:2, 2:1) |
5. kolo | |||||||
21 | 19.11.2023 | 15:00 | DK | Oravský Podzámok | - | Kláštor pod Znievom | 1:8 (0:2, 1:4, 0:2) |
22 | 19.11.2023 | 16:45 | DK | Hviezda Dolný Kubín | - | Námestovo | 3:2 (1:2, 0:0, 2:0) |
23 | 19.11.2023 | 18:30 | DK | Pucov | - | Trstená | 2:5 (1:1, 0:3, 1:1) |
24 | 19.11.2023 | 15:00 | OL | Liesek | - | Liptovská Lúžna | 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) |
25 | 19.11.2023 | 17:00 | OL | Oravská Lesná A | - | Draci Dolný Kubín | 2:10 (0:3, 2:2, 0:5) |
6. kolo | |||||||
26 | 26.11.2023 | 17:15 | DK | Kláštor pod Znievom | - | Draci Dolný Kubín | 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) |
27 | 26.11.2023 | 19:00 | DK | Liptovská Lúžna | - | Oravská Lesná A | 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) |
28 | 26.11.2023 | 15:00 | OL | Trstená | - | Liesek | 7:3 (3:1, 3:1, 1:1) |
29 | 26.11.2023 | 17:00 | OL | Námestovo | - | Pucov | 5:3 (0:1, 2:0, 3:2) |
30 | 26.11.2023 | 20:45 | DK | Oravský Podzámok | - | Hviezda Dolný Kubín | 1:5 (0:3, 0:1, 1:1) |
7. kolo | |||||||
31 | 3.12.2023 | 12:30 | DK | Hviezda Dolný Kubín | - | Kláštor pod Znievom | 4:3 (1:2, 2:0, 1:1) |
32 | 3.12.2023 | 14:15 | DK | Pucov | - | Oravský Podzámok | 9:3 (3:2, 3:1, 3:0) |
33 | 3.12.2023 | 15:00 | OL | Liesek | - | Námestovo | 9:3 (1:1, 3:2, 5:0) |
34 | 3.12.2023 | 17:00 | OL | Oravská Lesná A | - | Trstená | 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) |
35 | 3.12.2023 | 16:00 | DK | Draci Dolný Kubín | - | Liptovská Lúžna | 10:1 (6:0, 1:0, 3:1) |
8. kolo | |||||||
36 | 10.12.2023 | 17:00 | DK | Kláštor pod Znievom | - | Liptovská Lúžna | 8:2 (2:1, 3:1, 3:0) |
37 | 10.12.2023 | 15:00 | OL | Trstená | - | Draci Dolný Kubín | 1:8 (0:1, 1:5, 0:2) |
38 | 10.12.2023 | 17:00 | OL | Námestovo | - | Oravská Lesná A | 3:5 (0:2, 2:2, 1:1) |
39 | 10.12.2023 | 18:45 | DK | Oravský Podzámok | - | Liesek | 7:1 (2:0, 3:1, 2:0) |
40 | 10.12.2023 | 20:30 | DK | Hviezda Dolný Kubín | - | Pucov | 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) |
9. kolo | |||||||
41 | 17.12.2023 | 16:30 | DK | Pucov | - | Kláštor pod Znievom | 2:3 (0:0, 1:0, 1:3) |
42 | 17.12.2023 | 15:00 | OL | Liesek | - | Hviezda Dolný Kubín | 3:4 (0:2, 2:1, 1:1) |
43 | 17.12.2023 | 17:00 | OL | Oravská Lesná A | - | Oravský Podzámok | 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) |
44 | 17.12.2023 | 18:15 | DK | Draci Dolný Kubín | - | Námestovo | 12:1 (2:0, 6:0, 4:1) |
45 | 17.12.2023 | 20:00 | DK | Liptovská Lúžna | - | Trstená | 1:3 (0:2, 0:1, 1:0) |
Č.Z | DÁTUM | ČAS | MIESTO | DOMÁCI | HOSTIA | VÝSLEDOK | |
10. kolo | |||||||
46 | 7.1.2024 | 18:30 | DK | Kláštor pod Znievom | - | Trstená | 1:7 (0:3, 1:0, 0:4) |
47 | 7.1.2024 | 13:00 | OL | Liptovská Lúžna | - | Námestovo | 6:3 (2:0, 2:0, 2:3) |
48 | 7.1.2024 | 20:15 | DK | Draci Dolný Kubín | - | Oravský Podzámok | 8:1 (2:0, 0:0, 6:1) |
49 | 7.1.2024 | 17:00 | OL | Oravská Lesná A | - | Hviezda Dolný Kubín | 7:0 (2:0, 2:0, 3:0) |
50 | 7.1.2024 | 15:00 | OL | Liesek | - | Pucov | 5:1 (2:0, 0:0, 3:1 |
11. kolo | |||||||
51 | 14.1.2024 | 15:00 | OL | Liesek | - | Kláštor pod Znievom | 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) |
52 | 14.1.2024 | 16:30 | DK | Pucov | - | Oravská Lesná A | 2:6 (2:1, 0:2, 0:3) |
53 | 14.1.2024 | 18:15 | DK | Hviezda Dolný Kubín | - | Draci Dolný Kubín | 0:8 (0:1, 0:2, 0:5) |
54 | 14.1.2024 | 20:00 | DK | Oravský Podzámok | - | Liptovská Lúžna | 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) |
55 | 14.1.2024 | 17:00 | OL | Námestovo | - | Trstená | 6:2 (2:1, 1:0, 3:1) |
12. kolo | |||||||
56 | 21.1.2024 | 16:00 | DK | Kláštor pod Znievom | - | Námestovo | 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) |
57 | 21.1.2024 | 17:45 | DK | Trstená | - | Oravský Podzámok | 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) |
58 | 21.1.2024 | 19:30 | DK | Liptovská Lúžna | - | Hviezda Dolný Kubín | 3:6 (0:1, 2:3, 1:2) |
59 | 21.1.2024 | 21:15 | DK | Draci Dolný Kubín | - | Pucov | 5:1 (2:0, 3:0, 0:1) |
60 | 19.1.2024 | 19:00 | OL | Oravská Lesná A | - | Liesek | 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) |
13. kolo | |||||||
61 | 28.1.2024 | 17:00 | OL | Oravská Lesná A | - | Kláštor pod Znievom | 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) |
62 | 28.1.2024 | 15:00 | OL | Liesek | - | Draci Dolný Kubín | 3:4 (2:2, 0:0, 1:2) |
63 | 28.1.2024 | 16:30 | DK | Pucov | - | Liptovská Lúžna | 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) |
64 | 28.1.2024 | 18:15 | DK | Hviezda Dolný Kubín | - | Trstená | 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) |
65 | 28.1.2024 | 20:00 | DK | Oravský Podzámok | - | Námestovo | 9:5 (4:1, 2:3, 3:1) |
14. kolo | |||||||
66 | 4.2.2024 | 16:00 | DK | Kláštor pod Znievom | - | Oravský Podzámok | 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) |
67 | 4.2.2024 | 15:00 | OL | Námestovo | - | Hviezda Dolný Kubín | 3:7 (1:2, 0:2, 2:3) |
68 | 4.2.2024 | 17:45 | DK | Trstená | - | Pucov | 8:3 (3:0, 4:3, 1:0) |
69 | 4.2.2024 | 19:30 | DK | Liptovská Lúžna | - | Liesek | 4:1 (0:1, 3:0, 1:0) |
70 | 4.2.2024 | 21:15 | DK | Draci Dolný Kubín | - | Oravská Lesná A | 5:2 (2:0, 2:0, 1:2) |
15. kolo | |||||||
71 | 11.2.2024 | 17:00 | DK | Draci Dolný Kubín | - | Kláštor pod Znievom | 3:3 (1:1, 1:0, 1:2) |
72 | 11.2.2024 | 17:00 | OL | Oravská Lesná A | - | Liptovská Lúžna | 7:4 (4:0, 2:2, 1:2) |
73 | 11.2.2024 | 15:00 | OL | Liesek | - | Trstená | 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) |
74 | 11.2.2024 | 18:45 | DK | Pucov | - | Námestovo | 3:7 (0:1, 2:4, 1:2) |
75 | 11.2.2024 | 20:30 | DK | Hviezda Dolný Kubín | - | Oravský Podzámok | 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) |
16. kolo | |||||||
76 | 18.2.2024 | 17:00 | DK | Kláštor pod Znievom | - | Hviezda Dolný Kubín | 3:6 (1:2, 1:3, 1:1) |
77 | 18.2.2024 | 18:45 | DK | Oravský Podzámok | - | Pucov | 2:7 (0:2, 1:2, 1:3) |
78 | 18.2.2024 | 15:00 | OL | Námestovo | - | Liesek | 7:5 (4:2, 3:2, 0:1) |
79 | 18.2.2024 | 17:00 | OL | Trstená | - | Oravská Lesná A | 1:5 (0:2, 0:2, 1:1) |
80 | 18.2.2024 | 20:30 | DK | Liptovská Lúžna | - | Draci Dolný Kubín | 0:5, kont. |
17. kolo | |||||||
81 | 25.2.2024 | 17:00 | DK | Liptovská Lúžna | - | Kláštor pod Znievom | 5:4 (0:1, 2:1, 3:2) |
82 | 25.2.2024 | 18:45 | DK | Draci Dolný Kubín | - | Trstená | 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) |
83 | 25.2.2024 | 17:00 | OL | Oravská Lesná A | - | Námestovo | 7:4 (3:1, 2:3, 2:0) |
84 | 25.2.2024 | 15:00 | OL | Liesek | - | Oravský Podzámok | 5:0, kont. |
85 | 25.2.2024 | 20:30 | DK | Pucov | - | Hviezda Dolný Kubín | 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) |
18. kolo | |||||||
86 | 3.3.2024 | 16:00 | DK | Kláštor pod Znievom | - | Pucov | 6:2 (1:1, 2:0, 3:1) |
87 | 3.3.2024 | 17:45 | DK | Hviezda Dolný Kubín | - | Liesek | 5:3 (1:1, 2:0, 2:2) |
88 | 3.3.2024 | 19:30 | DK | Oravský Podzámok | - | Oravská Lesná A | 0:5 (0:2, 0:3, 0:0) |
89 | 3.3.2024 | 15:00 | OL | Námestovo | - | Draci Dolný Kubín | 5:10 (1:4, 0:3, 4:3) |
90 | 3.3.2024 | 17:00 | OL | Trstená | - | Liptovská Lúžna | 8:3 (2:2, 4:1, 2:0) |