ROZPIS A VÝSLEDKY
Rozpis zápasov 1. časti 20. ročníka OHLI v sezóne 2023/2024
Č.Z | DÁTUM | ČAS | MIESTO | DOMÁCI | HOSTIA | VÝSLEDOK | |
1.kolo | |||||||
1 | 4.11.2023 | 08:00 | OL | Oravská Jasenica | - | Krivá MTS | 1:4 (0:1, 1:3) |
2 | 4.11.2023 | 06:30 | OL | Oravská Lesná Old | - | Dynamit | 0:1 (0:1, 0:0) |
3 | 4.11.2023 | 10:30 | DK | Podbiel | - | Slovan Trstená Old | 2:2 (1:0, 1:2) |
4 | 4.11.2023 | 12:00 | DK | R. Radnica Team | - | HK EDM | 0:0 (0:0, 0:0) |
2.kolo | |||||||
5 | 11.11.2023 | 17:00 | DK | Krivá MTS | - | HK EDM | 8:2 (4:1, 4:1) |
6 | 11.11.2023 | 18:30 | DK | Slovan Trstená Old | - | R. Radnica Team | 2:3 (2:1, 0:2) |
7 | 11.11.2023 | 08:00 | OL | Dynamit | - | Podbiel | 1:9 (0:4,1:5) |
8 | 11.11.2023 | 09:30 | OL | Oravská Jasenica | - | Oravská Lesná Old | 2:2 (2:1, 0:1) |
3.kolo | |||||||
9 | 18.11.2023 | 08:00 | OL | Oravská Lesná Old | - | Krivá MTS | 1:5 (0:4, 1:1) |
10 | 19.11.2023 | 08:00 | OL | Podbiel | - | Oravská Jasenica | 1:5 (0:2, 1:3) |
11 | 18.11.2023 | 20:45 | DK | R. Radnica Team | - | Dynamit | 3:2 (2:0, 1:2) |
12 | 18.11.2023 | 09:30 | OL | HK EDM | - | Slovan Trstená Old | 3:1 (2:1, 1:0) |
4.kolo | |||||||
13 | 25.11.2023 | 10:15 | DK | Krivá MTS | - | Slovan Trstená Old | 0:3 (0:0, 0:3) |
14 | 26.11.2023 | 10:00 | OL | Dynamit | - | HK EDM | 3:7 (1:2, 2:5) |
15 | 26.11.2023 | 13:00 | OL | Oravská Jasenica | - | R. Radnica Team | 0:2 (0:2, 0:0) |
16 | 26.11.2023 | 11:30 | OL | Oravská Lesná Old | - | Podbiel | 0:4 (0:1, 0:3) |
5.kolo | |||||||
17 | 2.12.2023 | 17:30 | DK | Podbiel | - | Krivá MTS | 4:3 (0:1, 4:2) |
18 | 2.12.2023 | 19:00 | DK | R. Radnica Team | - | Oravská Lesná Old | 3:3 (1:2, 2:1) |
19 | 2.12.2023 | 12:30 | OL | HK EDM | - | Oravská Jasenica | 5:0 (4:0, 1:0) |
20 | 2.12.2023 | 20:30 | DK | Slovan Trstená Old | - | Dynamit | 7:3 (3:1, 4:2) |
6.kolo | |||||||
21 | 9.12.2023 | 19:30 | DK | Krivá MTS | - | Dynamit | 13:3 (8:0, 5:3) |
22 | 9.12.2023 | 09:30 | OL | Oravská Jasenica | - | Slovan Trstená Old | 3:3 (3:2, 0:1) |
23 | 9.12.2023 | 08:00 | OL | Oravská Lesná Old | - | HK EDM | 1:6 (0:3, 1:3) |
24 | 9.12.2023 | 21:00 | DK | Podbiel | - | R. Radnica Team | 0:6 (0:3, 0:3) |
7.kolo | |||||||
25 | 16.12.2023 | 10:15 | DK | R. Radnica Team | - | Krivá MTS | 1:4 (1:2, 0:2) |
26 | 16.12.2023 | 08:00 | OL | HK EDM | - | Podbiel | 0:1 (0:0, 0:1) |
27 | 16.12.2023 | 11:45 | DK | Slovan Trstená Old | - | Oravská Lesná Old | 3:3 (1:2, 2:1) |
28 | 16.12.2023 | 06:30 | OL | Dynamit | - | Oravská Jasenica | 5:0, kont. |
Rozpis zápasov 2. časti 20. ročníka OHLI v sezóne 2023/2024
3:4 (1:2, 2:2) |
Č.Z | DÁTUM | ČAS | MIESTO | DOMÁCI | HOSTIA | VÝSLEDOK | |
8.kolo | |||||||
29 | 13.1.2024 | 06:30 | OL | Krivá MTS | - | Oravská Jasenica | 3:3 (1:1, 2:2) |
30 | 13.1.2024 | 08:00 | OL | Dynamit | - | Oravská Lesná Old | 3:0 (1:0, 2:0) |
31 | 13.1.2024 | 12:00 | DK | Slovan Trstená Old | - | Podbiel | 0:5 (0:3, 0:2) |
32 | 13.1.2024 | 09:30 | OL | HK EDM | - | R. Radnica Team | 1:2 (1:2, 0:0) |
9.kolo | |||||||
33 | 20.1.2024 | 08:00 | OL | HK EDM | - | Krivá MTS | 0:5 (0:3, 0:2) |
34 | 20.1.2024 | 18:00 | DK | R. Radnica Team | - | Slovan Trstená Old | 2:1 (0:1, 2:0) |
35 | 20.1.2024 | 19:30 | DK | Podbiel | - | Dynamit | 3:3 (3:3, 0:0) |
36 | 20.1.2024 | 09:30 | OL | Oravská Lesná Old | - | Oravská Jasenica | 2:3 (1:2, 1:1) |
10.kolo | |||||||
37 | 27.1.2024 | 10:30 | DK | Krivá MTS | - | Oravská Lesná Old | 6:0 (1:0, 5:0) |
38 | 27.1.2024 | 08:00 | OL | Oravská Jasenica | - | Podbiel | 4:4 (2:2, 2:2) |
39 | 27.1.2024 | 06:30 | OL | Dynamit | - | R. Radnica Team | 3:7 (1:5, 2:2) |
40 | 27.1.2024 | 12:00 | DK | Slovan Trstená Old | - | HK EDM | 0:1 (0:1, 0:0) |
11.kolo | |||||||
41 | 3.2.2024 | 18:00 | DK | Slovan Trstená Old | - | Krivá MTS | 4:4 (0:3, 4:1) |
42 | 3.2.2024 | 08:00 | OL | HK EDM | - | Dynamit | 2:0 (1:0, 1:0) |
43 | 3.2.2024 | 19:30 | DK | R. Radnica Team | - | Oravská Jasenica | 4:1 (3:0, 1:1) |
44 | 4.2.2024 | 07:45 | OL | Podbiel | - | Oravská Lesná Old | 8:3 (4:1, 4:2) |
12.kolo | |||||||
45 | 8.2.2024 | 19:15 | DK | Krivá MTS | - | Podbiel | 1:1 (1:1, 0:0) |
46 | 11.2.2024 | 10:00 | OL | Oravská Lesná Old | - | R. Radnica Team | 3:6 (2:4, 1:2) |
47 | 11.2.2024 | 11:30 | OL | Oravská Jasenica | - | HK EDM | 2:2 (1:2, 1:0) |
48 | 11.2.2024 | 13:00 | OL | Dynamit | - | Slovan Trstená Old | 3:5 (1:3, 2:2) |
13.kolo | |||||||
49 | 17.2.2024 | 08:00 | OL | Dynamit | - | Krivá MTS | 1:6 (1:2, 0:4) |
50 | 17.2.2024 | 19:45 | DK | Slovan Trstená Old | - | Oravská Jasenica | 2:3 (0:3, 2:0) |
51 | 17.2.2024 | 09:30 | OL | HK EDM | - | Oravská Lesná Old | 1:3 (0:3, 1:0) |
52 | 17.2.2024 | 21:15 | DK | R. Radnica Team | - | Podbiel | 3:2 (1:1, 2:1) |
14.kolo | |||||||
53 | 24.2.2024 | 19:00 | DK | Krivá MTS | - | R. Radnica Team | 4:2 (2:0, 2:2) |
54 | 24.2.2024 | 20:30 | DK | Podbiel | - | HK EDM | 2:3 (1:3, 1:0) |
55 | 24.2.2024 | 07:30 | OL | Oravská Lesná Old | - | Slovan Trstená Old | 4:6 (2:4, 2:2) |
56 | 24.2.2024 | 09:00 | OL | Oravská Jasenica | - | Dynamit | 2:1 (1:1, 1:0) |