ROZPIS A VÝSLEDKY

Rozpis zápasov prvej časti, 15. ročník OHLI v sezóne 2018/2019

 
   
Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
1.kolo
  20.10.2018     Oravská Lesná Old - voľno  
1 20.10.2018 12:45 Altis EDM Nižná - Slovan Trstená Old 1:2 (1:1, 0:1)
2 20.10.2018 14:15 Altis Dynamit Námestovo - R. Radnica Team 1:6 (0:3, 1:3)
3 20.10.2018 15:45 Altis HK MTS - Starci Dolný Kubín 4:6 (4:2, 0:4)
4 20.10.2018 17:15 Altis Oravská Jasenica - Podbiel 1:3 (1:2, 0:1)
2.kolo
  27.10.2018     voľno - Podbiel  
5 16.12.2018 13:00 DK Starci Dolný Kubín - Oravská Jasenica  
6 27.10.2018 14:00 DK R. Radnica Team - HK MTS 7:3 (1:1, 6:2)
7 27.10.2018 17:15 Altis Slovan Trstená Old - Dynamit Námestovo 5:1 (2:0, 3:1)
8 27.10.2018 16:30 OL Oravská Lesná Old - EDM Nižná 2:1 (1:1, 1:0)
3.kolo
  3.11.2018     EDM Nižná - voľno  
9 3.11.2018 12:45 Altis Dynamit Námestovo - Oravská Lesná Old 0:4 (0:1, 0:3)
10 3.11.2018 14:15 Altis HK MTS - Slovan Trstená Old 3:2 (1:1, 2:1)
11 3.11.2018 15:45 Altis Oravská Jasenica - R. Radnica Team 4:8 (2:3, 2:5)
12 3.11.2018 17:15 Altis Podbiel - Starci Dolný Kubín 0:5 (0:2, 0:3)
4.kolo
  10.11.2018     voľno - Starci Dolný Kubín  
13 16.12.2018 11:30 DK R. Radnica Team - Podbiel  
14 10.11.2018 15:45 Altis Slovan Trstená Old - Oravská Jasenica 2:4 (1:2, 1:2)
15 10.11.2018 16:30 OL Oravská Lesná Old - HK MTS 3:1 (1:0, 2:1)
16 10.11.2018 17:15 Altis EDM Nižná - Dynamit Námestovo 1:7 (1:2, 0:5)
5.kolo
  17.11.2018     Dynamit Námestovo - voľno  
17 17.11.2018 14:15 Altis HK MTS - EDM Nižná 5:2 (1:2, 4:0)
18 17.11.2018 15:45 Altis Oravská Jasenica - Oravská Lesná Old 2:4 (1:2, 1:2)
19 17.11.2018 17:15 Altis Podbiel - Slovan Trstená Old 3:2 (2:1, 1:1)
20 17.11.2018 13:30 DK Starci Dolný Kubín - R. Radnica Team 1:3 (1:0, 0:3)
6.kolo
  24.11.2018     voľno - R. Radnica Team  
21 24.11.2018 14:15 Altis Slovan Trstená Old - Starci Dolný Kubín 1:2 (0:1, 1:1)
22 24.11.2018 16:30 OL Oravská Lesná Old - Podbiel 4:3 (4:1, 0:2)
23 24.11.2018 15:45 Altis EDM Nižná - Oravská Jasenica 2:4 (0:1, 2:3)
24 24.11.2018 17:15 Altis Dynamit Námestovo - HK MTS 3:4 (1:2, 2:2)
7.kolo
  1.12.2018     HK MTS - voľno  
25 1.12.2018 15:45 Altis Oravská Jasenica - Dynamit Námestovo 4:2 (3:0, 1:2)
26 1.12.2018 17:15 Altis Podbiel - EDM Nižná 0:4 (0:0, 0:4)
27 1.12.2018 18:30 DK Starci Dolný Kubín - Oravská Lesná Old 4:2 (4:2, 0:0)
28 1.12.2018 20:00 DK R. Radnica Team - Slovan Trstená Old 2:5 (1:3, 1:2)
8.kolo
  8.12.2018     voľno - Slovan Trstená Old  
29 8.12.2018 16:30 OL Oravská Lesná Old - R. Radnica Team 2:5 (2:1, 0:4)
30 8.12.2018 14:15 Altis EDM Nižná - Starci Dolný Kubín 1:5 (1:3, 0:2)
31 8.12.2018 15:45 Altis Dynamit Námestovo - Podbiel 4:6 (1:4, 3:2)
32 8.12.2018 17:15 Altis HK MTS - Oravská Jasenica 0:4 (0:4, 0:0)
9.kolo
  15.12.2018     Oravská Jasenica - voľno  
33 15.12.2018 15:45 Altis Podbiel - HK MTS  
34 15.12.2018 18:30 DK Starci Dolný Kubín - Dynamit Námestovo  
35 15.12.2018 20:00 DK R. Radnica Team - EDM Nižná  
36 15.12.2018 17:15 Altis Slovan Trstená Old - Oravská Lesná Old  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozpis zápasov  druhej časti, 15. ročník OHLI v sezóne 2018/2019

 

 

3:4 (1:2, 2:2)