ROZPIS A VÝSLEDKY

Rozpis zápasov 1. časti, 18. ročník OHLI v sezóne 2021/2022

 
 
 
Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
1.kolo
  23.10.2021     Oravská Lesná Old - voľno  
1 23.10.2021 11:30 Altis Podbiel - Dynamit Námestovo 3:5 (2:2, 1:3)
2 23.10.2021 13:00 Altis Starci Dolný Kubín - R. Radnica Team 4:5 (0:3, 4:2)
3 23.10.2021 14:30 Altis HK EDM - Oravská Jasenica 2:5 (2:2, 0:3)
4 23.10.2021 16:00 Altis HK MTS - Slovan Trstená Old 2:1 (2:1, 0:0)
2.kolo
  30.10.2021     voľno - Slovan Trstená Old  
5 30.10.2021 12:00 OL Oravská Jasenica - HK MTS 4:1 (3:0, 1:1)
6 30.10.2021 14:30 OL R. Radnica Team - HK EDM 2:4 (1:3, 1:1)
7 30.10.2021 17:00 OL Dynamit Námestovo - Starci Dolný Kubín 2:6 (1:2, 1:4)
8 30.10.2021 19:30 OL Oravská Lesná Old - Podbiel 3:4 (2:1, 1:3)
3.kolo
  6.11.2021     Podbiel - voľno  
9 6.11.2021 16:30 OL Starci Dolný Kubín - Oravská Lesná Old  
10 6.11.2021 13:00 Altis HK EDM - Dynamit Námestovo  
11 6.11.2021 14:30 Altis HK MTS - R. Radnica Team  
12 6.11.2021 16:00 Altis Oravská Jasenica - Slovan Trstená Old  
4.kolo
  13.11.2021     voľno - Oravská Jasenica  
13 13.11.2021 14:30 OL R. Radnica Team - Slovan Trstená Old  
14 13.11.2021 13:00 Altis Dynamit Námestovo - HK MTS  
15 13.11.2021 16:30 OL Oravská Lesná Old - HK EDM  
16 13.11.2021 14:30 Altis Podbiel - Starci Dolný Kubín  
5.kolo
  20.11.2021     Starci Dolný Kubín - voľno  
17 20.11.2021 13:00 Altis HK EDM - Podbiel  
18 20.11.2021 16:30 OL HK MTS - Oravská Lesná Old  
19 20.11.2021 14:30 Altis Slovan Trstená Old - Dynamit Námestovo  
20 20.11.2021 16:00 Altis Oravská Jasenica - R. Radnica Team  
6.kolo
  27.11.2021     voľno - R. Radnica Team  
21 27.11.2021 13:00 Altis Dynamit Námestovo - Oravská Jasenica  
22 27.11.2021 16:30 OL Oravská Lesná Old - Slovan Trstená Old  
23 27.11.2021 14:30 Altis Podbiel - HK MTS  
24 27.11.2021 14:30 OL Starci Dolný Kubín - HK EDM  
7.kolo
  4.12.2021     HK EDM - voľno  
25 4.12.2021 13:00 Altis HK MTS - Starci Dolný Kubín  
26 4.12.2021 14:30 Altis Slovan Trstená Old - Podbiel  
27 4.12.2021 18:30 OL Oravská Jasenica - Oravská Lesná Old  
28 4.12.2021 16:30 OL R. Radnica Team - Dynamit Námestovo  
8.kolo
  11.12.2021     voľno - Dynamit Námestovo  
29 11.12.2021 16:30 OL Oravská Lesná Old - R. Radnica Team  
30 11.12.2021 13:00 Altis Podbiel - Oravská Jasenica  
31 11.12.2021 14:30 OL Starci Dolný Kubín - Slovan Trstená Old  
32 11.12.2021 14:30 Altis HK EDM - HK MTS  
9.kolo
  18.12.2021     HK MTS - voľno  
33 18.12.2021 13:00 Altis Slovan Trstená Old - HK EDM  
34 18.12.2021 14:30 Altis Oravská Jasenica - Starci Dolný Kubín  
35 18.12.2021 16:30 OL R. Radnica Team - Podbiel  
36 18.12.2021 18:30 OL Dynamit Námestovo - Oravská Lesná Old  
 
 
 
 
 
 
   

Rozpis zápasov  2. časti, 18. ročník OHLI v sezóne 2021/2022

 
 
   
3:4 (1:2, 2:2)