ROZPIS A VÝSLEDKY

 

Rozpis zápasov 1. časti skupiny A v 35. ročníku OHS v sezóne 2019/2020

 
Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
1.kolo
  13.10.2019     Liptovská Lúžna - voľno  
1 11.10.2019 19:30 DK Pucov - Oravský Podzámok 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
2 13.10.2019 10:30 DK Kláštor pod Znievom - Oravská Lesná A 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
3 13.10.2019 12:00 DK Krivá - Dolný Kubín 4:7 (0:2, 2:3, 2:2)
2.kolo
  20.10.2019     voľno - Dolný Kubín  
4 20.10.2019 11:30 DK Oravská Lesná A - Krivá 7:0 (1:0, 4:0, 2:0)
5 20.10.2019 13:00 DK Oravský Podzámok - Kláštor pod Znievom 3:7 (0:2, 2:2, 1:3)
6 20.10.2019 14:30 DK Liptovská Lúžna - Pucov 6:5 (1:3, 2:1, 3:1)
3.kolo
  27.10.2019     Pucov - voľno  
7 27.10.2019 12:00 DK Kláštor pod Znievom - Liptovská Lúžna 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
8 27.10.2019 13:30 DK Krivá - Oravský Podzámok 2:6 (0:2, 2:2, 0:2)
9 27.10.2019 15:00 DK Dolný Kubín - Oravská Lesná A 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
4.kolo
  3.11.2019     voľno - Oravská Lesná A  
10 3.11.2019 09:00 DK Oravský Podzámok - Dolný Kubín 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
11 3.11.2019 10:30 DK Liptovská Lúžna - Krivá 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
12 3.11.2019 12:00 DK Pucov - Kláštor pod Znievom 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
5.klolo
  10.11.2019     Kláštor pod Znievom - voľno  
13 10.11.2019 14:00 DK Krivá - Pucov 1:6 (1:1, 0:3, 0:2)
14 10.11.2019 15:30 DK Dolný Kubín - Liptovská Lúžna 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
15 10.11.2019 17:00 OL Oravská Lesná A - Oravský Podzámok 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
6.kolo
  17.11.2019     voľno - Oravský Podzámok  
16 17.11.2019 12:00 DK Liptovská Lúžna - Oravská Lesná A 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
17 17.11.2019 13:30 DK Pucov - Dolný Kubín 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
18 17.11.2019 15:00 DK Kláštor pod Znievom - Krivá 6:3 (3:2, 3:0, 0:1)
7.kolo
  24.11.2019     Krivá - voľno  
19 24.11.2019 13:00 DK Dolný Kubín - Kláštor pod Znievom 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
20 24.11.2019 17:00 OL Oravská Lesná A - Pucov 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)
21 24.11.2019 14:30 DK Oravský Podzámok - Liptovská Lúžna 3:4 (0:3, 0:1, 3:0)
8.kolo
  1.12.2019     voľno - Liptovská Lúžna  
22 1.12.2019 11:00 DK Oravský Podzámok - Pucov 2:2 (2:0, 0:1, 0:1)
23 1.12.2019 17:00 OL Oravská Lesná A - Kláštor pod Znievom 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
24 1.12.2019 12:30 DK Dolný Kubín - Krivá 6:5 (1:0, 1:3, 4:2)
9.kolo
  8.12.2019     Dolný Kubín - voľno  
25 8.12.2019 17:00 OL Krivá - Oravská Lesná A 2:11 (1:5, 1:3, 0:3)
26 8.12.2019 17:30 DK Kláštor pod Znievom - Oravský Podzámok 4:5 (1:1, 1:2, 2:2)
27 8.12.2019 19:00 DK Pucov - Liptovská Lúžna 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
10.kolo
  15.12.2019     voľno - Pucov  
28 15.12.2019 10:30 DK Liptovská Lúžna - Kláštor pod Znievom 4:4 (2:2, 2:1, 0:1)
29 15.12.2019 12:00 DK Oravský Podzámok - Krivá 8:2 (1:1, 3:1, 4:0)
30 15.12.2019 17:00 OL Oravská Lesná A - Dolný Kubín 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
11.kolo
  22.12.2019     Oravská Lesná A - voľno  
31 22.12.2019 10:00 DK Dolný Kubín - Oravský Podzámok 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
32 22.12.2019 11:30 DK Krivá - Liptovská Lúžna 6:5 (0:1, 2:1, 4:3)
33 22.12.2019 13:00 DK Kláštor pod Znievom - Pucov 3:2 (2:2, 1:0, 0:0)

 

5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

Rozpis zápasov 2. časti skupiny A v 35. ročníku OHS v sezóne 2019/2020

 

 

Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
12.kolo
  5.1.2020     voľno - Kláštor pod Znievom  
34 5.1.2020 09:00 DK Pucov - Krivá 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
35 5.1.2020 10:30 DK Liptovská Lúžna - Dolný Kubín 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
36 5.1.2020 12:00 DK Oravský Podzámok - Oravská Lesná A 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
13.kolo
  12.1.2020     Oravský Podzámok - voľno  
37 12.1.2020 17:00 OL Oravská Lesná A - Liptovská Lúžna 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
38 12.1.2020 12:30 DK Dolný Kubín - Pucov 6:0 (5:0, 0:0, 1:0)
39 12.1.2020 14:00 DK Krivá - Kláštor pod Znievom 0:7 (0:3, 0:1, 0:3)
14.kolo
  19.1.2020     voľno - Krivá  
40 19.1.2020 12:00 DK Kláštor pod Znievom - Dolný Kubín 8:4 (3:1, 4:0, 1:3)
41 19.1.2020 13:30 DK Pucov - Oravská Lesná A 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
42 19.1.2020 15:00 DK Liptovská Lúžna - Oravský Podzámok 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
15.kolo
  26.1.2020     Liptovská Lúžna - voľno  
43 26.1.2020 17:30 DK Pucov - Oravský Podzámok 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
44 26.1.2020 17:30 TT Kláštor pod Znievom - Oravská Lesná A 4:3 (2:2, 1:0, 1:1)
45 26.1.2020 19:00 DK Krivá - Dolný Kubín 1:14 (0:4, 0:7, 1:3)
16.kolo
  2.2.2020     voľno - Dolný Kubín  
46 2.2.2020 17:00 OL Oravská Lesná A - Krivá 7:1 (1:1, 2:0, 4:0)
47 2.2.2020 12:30 DK Oravský Podzámok - Kláštor pod Znievom 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
48 2.2.2020 14:00 DK Liptovská Lúžna - Pucov 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
17.kolo
  9.2.2020     Pucov - voľno  
49 9.2.2020 09:00 DK Kláštor pod Znievom - Liptovská Lúžna 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
50 9.2.2020 14:00 DK Krivá - Oravský Podzámok 5:3 (1:2, 3:1, 1:0)
51 9.2.2020 12:00 DK Dolný Kubín - Oravská Lesná A 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
18.kolo
  16.2.2020     voľno - Oravská Lesná A  
52 16.2.2020 09:00 DK Oravský Podzámok - Dolný Kubín 2:2 (1:0, 0:1, 1:1)
53 16.2.2020 10:30 DK Liptovská Lúžna - Krivá 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
54 16.2.2020 12:00 DK Pucov - Kláštor pod Znievom 1:10 (0:4, 0:4, 1:2)
19.kolo
  23.2.2020     Kláštor pod Znievom - voľno  
55 23.2.2020 10:30 DK Krivá - Pucov 4:6 (2:2, 1:1, 1:3)
56 23.2.2020 12:00 DK Dolný Kubín - Liptovská Lúžna 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
57 23.2.2020 17:00 OL Oravská Lesná A - Oravský Podzámok 1:7 (1:4, 0:3, 0:0)
20.kolo
  1.3.2020     voľno - Oravský Podzámok  
58 1.3.2020 12:00 DK Liptovská Lúžna - Oravská Lesná A 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
59 1.3.2020 13:30 DK Pucov - Dolný Kubín 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
60 1.3.2020 15:00 DK Kláštor pod Znievom - Krivá 3:2 (0:1, 3:0, 0:1)
21.kolo
  8.3.2020     Krivá - voľno  
61 8.3.2020 12:00 DK Dolný Kubín - Kláštor pod Znievom 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
62 8.3.2020 17:00 OL Oravská Lesná A - Pucov 6:0 (0:0, 2:0, 4:0)
63 8.3.2020 13:30 DK Oravský Podzámok - Liptovská Lúžna 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)