ROZPIS A VÝSLEDKY

Rozpis zápasov prvej časti, 14. ročník OHLI v sezóne 2017/2018

 
Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
1. kolo
  21.10.2017     Podbiel - voľno  
1 21.10.2017 12:45 Altis HK MTS - R. Radnica Team 1:3 (1:1, 0:2)
2 21.10.2017 14:15 Altis EDM Nižná - Starci Dolný Kubín 5:2 (1:1, 4:1)
3 21.10.2017 15:45 Altis Oravská Lesná Old - Dynamit Námestovo 2:3 (0:1, 2:2)
4 21.10.2017 17:15 Altis Oravská Jasenica - Slovan Trstená Old 2:3 (1:2, 1:1)
2. kolo
  28.10.2017     voľno - Slovan Trstená Old  
5 28.10.2017 16:00 Altis Dynamit Námestovo - Oravská Jasenica  
6 28.10.2017 11:00 DK Starci Dolný Kubín - Oravská Lesná Old  
7 28.10.2017 12:30 DK R. Radnica Team - EDM Nižná  
8 28.10.2017 17:30 Altis Podbiel - HK MTS  
3. kolo
  4.11.2017     HK MTS - voľno  
9 4.11.2017 14:15 Altis EDM Nižná - Podbiel  
10 4.11.2017 16:30 OL Oravská Lesná Old - R. Radnica Team  
11 4.11.2017 15:45 Altis Oravská Jasenica - Starci Dolný Kubín  
12 4.11.2017 17:15 Altis Slovan Trstená Old - Dynamit Námestovo  
4. kolo
  11.11.2017     voľno - Dynamit Námestovo  
13 11.11.2017 00:00 DK Starci Dolný Kubín - Slovan Trstená Old  
14 11.11.2017 00:00 DK R. Radnica Team - Oravská Jasenica  
15 11.11.2017 16:00 Altis Podbiel - Oravská Lesná Old  
16 11.11.2017 17:30 Altis HK MTS - EDM Nižná  
5. kolo
  18.11.2017     EDM Nižná - voľno  
17 18.11.2017 16:30 OL Oravská Lesná Old - HK MTS  
18 18.11.2017 14:15 Altis Oravská Jasenica - Podbiel  
19 18.11.2017 15:45 Altis Slovan Trstená Old - R. Radnica Team  
20 18.11.2017 17:15 Altis Dynamit Námestovo - Starci Dolný Kubín  
6. kolo
  2.12.2017     voľno - Starci Dolný Kubín  
21 2.12.2017 00:00 DK R. Radnica Team - Dynamit Námestovo  
22 2.12.2017 16:00 Altis Podbiel - Slovan Trstená Old  
23 2.12.2017 17:30 Altis HK MTS - Oravská Jasenica  
24 2.12.2017 19:00 Altis EDM Nižná - Oravská Lesná Old  
7. kolo
  9.12.2017     Oravská Lesná Old - voľno  
25 9.12.2017 14:15 Altis Oravská Jasenica - EDM Nižná  
26 9.12.2017 15:45 Altis Slovan Trstená Old - HK MTS  
27 9.12.2017 17:15 Altis Dynamit Námestovo - Podbiel  
28 9.12.2017 00:00 DK Starci Dolný Kubín - R. Radnica Team  
8. kolo
  16.12.2017     voľno - R. Radnica Team  
29 16.12.2017 14:15 Altis Podbiel - Starci Dolný Kubín  
30 16.12.2017 15:45 Altis HK MTS - Dynamit Námestovo  
31 16.12.2017 17:15 Altis EDM Nižná - Slovan Trstená Old  
32 16.12.2017 16:30 OL Oravská Lesná Old - Oravská Jasenica  
9. kolo
  22.12.2017     Oravská Jasenica - voľno  
33 22.12.2017 10:00 Altis Slovan Trstená Old - Oravská Lesná Old  
34 22.12.2017 11:30 Altis Dynamit Námestovo - EDM Nižná  
35 22.12.2017 00:00 DK Starci Dolný Kubín - HK MTS  
36 22.12.2017 00:00 DK R. Radnica Team - Podbiel  
 
 

Rozpis zápasov  druhej časti, 14. ročník OHLI v sezóne 2017/2018