ROZPIS A VÝSLEDKY

Rozpis zápasov prvej časti, 14. ročník OHLI v sezóne 2017/2018

 
Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
1. kolo
  21.10.2017     Podbiel - voľno  
1 21.10.2017 12:45 Altis HK MTS - R. Radnica Team 1:3 (1:1, 0:2)
2 21.10.2017 14:15 Altis EDM Nižná - Starci Dolný Kubín 5:2 (1:1, 4:1)
3 21.10.2017 15:45 Altis Oravská Lesná Old - Dynamit Námestovo 2:3 (0:1, 2:2)
4 21.10.2017 17:15 Altis Oravská Jasenica - Slovan Trstená Old 2:3 (1:2, 1:1)
2. kolo
  28.10.2017     voľno - Slovan Trstená Old  
5 28.10.2017 16:00 Altis Dynamit Námestovo - Oravská Jasenica 3:0 (0:0, 3:0)
6 28.10.2017 11:00 DK Starci Dolný Kubín - Oravská Lesná Old 3:2 (2:0, 1:2)
7 28.10.2017 12:30 DK R. Radnica Team - EDM Nižná 3:2 (2:1, 1:1)
8 28.10.2017 17:30 Altis Podbiel - HK MTS 3:2 (2:2, 1:0)
3. kolo
  4.11.2017     HK MTS - voľno  
9 4.11.2017 14:15 Altis EDM Nižná - Podbiel 3:0 (3:0, 0:0)
10 4.11.2017 16:30 OL Oravská Lesná Old - R. Radnica Team 4:5 (3:3, 1:2)
11 4.11.2017 15:45 Altis Oravská Jasenica - Starci Dolný Kubín 0:3 (0:1, 0:2)
12 4.11.2017 17:15 Altis Slovan Trstená Old - Dynamit Námestovo 1:5 (0:2, 1:3)
4. kolo
  11.11.2017     voľno - Dynamit Námestovo  
13 11.11.2017 20:00 DK Starci Dolný Kubín - Slovan Trstená Old 1:1 (1:0, 0:1)
14 12.11.2017 20:00 DK R. Radnica Team - Oravská Jasenica 4:3 (3:0, 1:3)
15 11.11.2017 16:00 Altis Podbiel - Oravská Lesná Old 5:3 (4:2, 1:1)
16 11.11.2017 17:30 Altis HK MTS - EDM Nižná 2:1 (0:1, 2:0)
5. kolo
  18.11.2017     EDM Nižná - voľno  
17 18.11.2017 16:30 OL Oravská Lesná Old - HK MTS 2:8 (1:4, 1:4)
18 18.11.2017 14:15 Altis Oravská Jasenica - Podbiel 4:4 (2:2, 2:2)
19 18.11.2017 15:45 Altis Slovan Trstená Old - R. Radnica Team 1:4 (1:2, 0:2)
20 18.11.2017 17:15 Altis Dynamit Námestovo - Starci Dolný Kubín 4:0 (4:0, 0:0)
6. kolo
  2.12.2017     voľno - Starci Dolný Kubín  
21 2.12.2017 10:30 DK R. Radnica Team - Dynamit Námestovo 7:1 (3:0, 4:1)
22 2.12.2017 16:00 Altis Podbiel - Slovan Trstená Old 3:1 (0:1, 3:0)
23 2.12.2017 17:30 Altis HK MTS - Oravská Jasenica 4:7 (3:1, 1:6)
24 2.12.2017 19:00 Altis EDM Nižná - Oravská Lesná Old 4:2 (3:1, 1:1)
7. kolo
  9.12.2017     Oravská Lesná Old - voľno  
25 9.12.2017 14:15 Altis Oravská Jasenica - EDM Nižná 6:3 (3:1, 3:2)
26 9.12.2017 15:45 Altis Slovan Trstená Old - HK MTS 1:4 (0:1, 1:3)
27 9.12.2017 17:15 Altis Dynamit Námestovo - Podbiel 1:4 (0:3, 1:1)
28 9.12.2017 09:00 DK Starci Dolný Kubín - R. Radnica Team 2:3 (2:2, 0:1)
8. kolo
  16.12.2017     voľno - R. Radnica Team  
29 16.12.2017 14:15 Altis Podbiel - Starci Dolný Kubín 4:2 (2:2, 2:0)
30 16.12.2017 15:45 Altis HK MTS - Dynamit Námestovo 2:1 (0:1, 2:0)
31 16.12.2017 17:15 Altis EDM Nižná - Slovan Trstená Old 3:1 (2:0, 1:1)
32 17.12.2017 18:00 OL Oravská Lesná Old - Oravská Jasenica 1:2 (0:2, 1:0)
9. kolo
  25.11.2017     Oravská Jasenica - voľno  
33 25.11.2017 17:00 Altis Slovan Trstená Old - Oravská Lesná Old 5:4 (3:0, 2:4)
34 25.11.2017 18:30 Altis Dynamit Námestovo - EDM Nižná 1:3 (0:2, 1:1)
35 25.11.2017 09:00 DK Starci Dolný Kubín - HK MTS 0:5 kont.
36 25.11.2017 10:30 DK R. Radnica Team - Podbiel 5:3 (2:2, 3:1)
 
 

Rozpis zápasov  druhej časti, 14. ročník OHLI v sezóne 2017/2018

 
Č.Z DÁTUM  ČAS  MIESTO  DOMÁCI   HOSTIA VÝSLEDOK 
10. kolo
  13.1.2018     voľno - Podbiel  
37 13.1.2018 10:30 DK R. Radnica Team - HK MTS 6:2 (3:1, 3:1)
38 13.1.2018 12:00 DK Starci Dolný Kubín - EDM Nižná 4:0 (1:0, 3:0)
39 13.1.2018 16:30 OL Dynamit Námestovo - Oravská Lesná Old 0:1 (0:0, 0:1)
40 13.1.2018 17:15 Altis Slovan Trstená Old - Oravská Jasenica 2:1 (0:1, 2:0)
11. kolo
  20.1.2018     Slovan Trstená Old - voľno  
41 20.1.2018 14:15 Altis Oravská Jasenica - Dynamit Námestovo 3:1 (2:1, 1:0)
42 20.1.2018 16:30 OL Oravská Lesná Old - Starci Dolný Kubín 0:2 (0:0, 0:2)
43 20.1.2018 17:15 Altis EDM Nižná - R. Radnica Team 4:2 (3:1, 1:1)
44 20.1.2018 15:45 Altis HK MTS - Podbiel 2:6 (1:1, 1:5)
12. kolo
  27.1.2018     voľno - HK MTS  
45 26.1.2018 19:00 Altis Podbiel - EDM Nižná  
46 27.1.2018 10:30 DK R. Radnica Team - Oravská Lesná Old  
47 27.1.2018 12:00 DK Starci Dolný Kubín - Oravská Jasenica  
48 26.1.2018 17:30 Altis Dynamit Námestovo - Slovan Trstená Old  
13. kolo
  3.2.2018     Dynamit Námestovo - voľno  
49 3.2.2018 16:00 Altis Slovan Trstená Old - Starci Dolný Kubín  
50 3.2.2018 17:30 Altis Oravská Jasenica - R. Radnica Team  
51 3.2.2018 16:30 OL Oravská Lesná Old - Podbiel  
52 3.2.2018 19:00 Altis EDM Nižná - HK MTS  
14. kolo
  10.2.2018     voľno - EDM Nižná  
53 10.2.2018 17:15 Altis HK MTS - Oravská Lesná Old  
54 9.2.2018 17:30 Altis Podbiel - Oravská Jasenica  
55 10.2.2018 00:00 DK R. Radnica Team - Slovan Trstená Old  
56 10.2.2018 00:00 DK Starci Dolný Kubín - Dynamit Námestovo  
15. kolo
  17.2.2018     Starci Dolný Kubín - voľno  
57 17.2.2018 14:15 Altis Dynamit Námestovo - R. Radnica Team  
58 17.2.2018 15:45 Altis Slovan Trstená Old - Podbiel  
59 17.2.2018 17:15 Altis Oravská Jasenica - HK MTS  
60 17.2.2018 16:30 OL Oravská Lesná Old - EDM Nižná  
16. kolo
  24.2.2018     voľno - Oravská Lesná Old  
61 24.2.2018 14:15 Altis EDM Nižná - Oravská Jasenica  
62 24.2.2018 15:45 Altis HK MTS - Slovan Trstená Old  
63 24.2.2018 17:15 Altis Podbiel - Dynamit Námestovo  
64 24.2.2018 00:00 DK R. Radnica Team - Starci Dolný Kubín  
17. kolo
  3.3.2018     R. Radnica Team - voľno  
65 3.3.2018 00:00 DK Starci Dolný Kubín - Podbiel  
66 3.3.2018 14:15 Altis Dynamit Námestovo - HK MTS  
67 3.3.2018 15:45 Altis Slovan Trstená Old - EDM Nižná  
68 3.3.2018 17:15 Altis Oravská Jasenica - Oravská Lesná Old  
18. kolo
  10.3.2018     voľno - Oravská Jasenica  
69 10.3.2018 16:30 OL Oravská Lesná Old - Slovan Trstená Old  
70 10.3.2018 14:15 Altis EDM Nižná - Dynamit Námestovo  
71 10.3.2018 15:45 Altis HK MTS - Starci Dolný Kubín  
72 10.3.2018 17:15 Altis Podbiel - R. Radnica Team